Науково-практичний семінар для учителів біології та хімії

17.10.2018 на базі Куп’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 імені Героя Радянського Союзу М.Ф. Хімушина відбувся науково-практичний семінар для учителів біології та хімії закладів загальної середньої освіти м.Куп’янськ на тему «Формування навчально-пізнавальної активності учнів на уроках біології та хімії шляхом використання інформаційно-комунікаційних технологій»

З метою ознайомлення вчителів з сучасними науковими поглядами на викладання біології у 10 класі відділом освіти був запрошений Задорожній К.М., кандидат біологічних наук, доцент кафедри інженерної екології міст  Харківського національного університету міського господарства ім. А.М Бекетова, головний редактор журналу «Біологія» видавничої групи «Основа». Під час виступу Костянтина Миколайовича присутні познайомилися з особливостями викладання біології у 10 класі, науковим підходом щодо побудови  систематики органічного світу.  Важливими і актуальними  були питання щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання з біології та хімії та використання інформаційно-комунікаційних  технологій у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання. Вчитель біології та хімії загальноосвітньої школи №4 Голуб Галина Миаайлівна   презентувала досвід роботи щодо формування пізнавальної активності учнів на уроках засобами інформаційно-комунікаційних технологій.

Під час практичної роботи в групах вчителі розв’язували завдання зовнішнього незалежного оцінювання, взяли участь у тренінговому заняття «Подолання стресу під час підготовки до ЗНО».

Науково-практичний семінар сприяв підвищенню професійної компетентності вчителів.

Adblock
detector