Всесвітній день захисту від СНІДу

1 грудня весь світ відзначає День захисту від СНІДу. В нашій школі було заплановано і проведено  заходи: виховні години, інформаційні п’ятихвилинки, лекторії, бесіди… Тематика була різноманітною: «СНІД. Не залишайтеся байдужими», «Молодь проти наркоманії та СІНДу», «Я вмію казати «НІ», «Вибір є завжди».

За ініціативи старшокласників була проведена акція «Червона стрічка», якою діти висловили свою солідарність із потребою боротьби зі СНІДом.

Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу учнів на цю проблему.

У країнах, де активно поширюється ВІЛ-інфекція, особливо уразливими до інфікування ВІЛ є діти та молодь, оскільки, за результатами різних досліджень, рівень застосування ризикованих практик серед них є вищим, ніж серед дорослих. Більшість випадків інфікування ВІЛ в Україні сьогодні реєструються серед молодих людей віком від 15 до 30 років. Підлітки практикують ризиковану щодо ВІЛ поведінку ще до настання 16-річного віку. В Україні з ВІЛ живуть 5500 підлітків, а 123500 підлітків знаходяться у групі ризику.

Відповідно до Закону України „Про протидію поширенню хвороб, зумовлених вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), та правовий і соціальний захист людей, які живуть з ВІЛ” у молодих людей є право на анонімний, безкоштовний доступ до тестування на ВІЛ/СНІД з 14 років.

Під час проведення заході діти отримали достатню кількість інформації щодо профілактики цієї страшної хвороби.

Бережімо себе!

Adblock
detector