PISA 2018

PISA (The Programme for International Student Assessment) – це міжнародна програма оцінки якості системи освіти.  Полягає в опитуванні  учнів про отримані у школі знання та навички. Програма проводиться під егідою Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР).

Діти здаватимуть тести із трьох предметів: читання, математики та природничих наук, а також із одного предмету, який становить фокус дослідження (минулого разу зосередились на вирішенні проблем та фінансовій грамотності). Протягом двох годин учні відповідають на запитання, які стосуються певної життєвої ситуації. Крім цього, учні та директори шкіл заповнюють анкету про шкільну систему та навчальне середовище загалом. Це дає змогу зрозуміти, наскільки діти долучаються до навчального процесу, який вплив на них має школа, вчителі, батьки.

PISA розробляє тести, які не пов’язані зі шкільною програмою кожної окремої країни. Дослідники прагнуть виявити, наскільки учні випускних класів підготовлені до життя в суспільстві.

Наказ МОН України №601 від 14.04.2017 “Про проведення в 2017 році пілотного етапу міжнародного дослідження якості освіти РІSА-2018 в Україні”
Наказ МОН України №100 від 26.01.2017 “Про підготовку в 2017 році до проведення міжнародного дослідження якості освіти РІSА-2018 в Україні”

Adblock
detector